cctools

Oferujemy usługi w zakresie pozyskiwania wsparcia unijnego i adresujemy je, przede wszystkim, do podmiotów z sektora usług i handlu, telekomunikacji oraz IT, badań i rozwoju. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dofinansowania na projekty o charakterze B+R, innowacyjnym i inwestycyjnym (wdrażanie wyników prac B+R), w działaniach pilotowanych przez NCBR, PARP oraz w ramach regionalnych programów operacyjnych (RPO).

Działamy w sposób kompleksowy, wspierając projekt, gdy tylko zaistnieje potrzeba, dedykowaną obsługą prawną i zapleczem naukowo-technicznym. Oferujemy usługi na wysokim poziomie i w atrakcyjnych cenach, w ramach sprawdzonego w praktyce modelu. Realizując zlecone projekty wspieramy także tworzenie rozwiązań, których wartością dodaną są trwałe, długofalowe korzyści w obszarze biznesu Klienta.

Nasz Zespół to byli pracownicy administracji publicznej oraz firm doradczych, a także współpracujący z nami przedsiębiorcy i naukowcy. Łączy nas pasja do innowacji i nowych technologii. Wszyscy posiadamy wieloletnie doświadczenia w pozyskiwaniu dofinansowania, realizacji projektów unijnych, a także ich rozliczaniu.